نسل جدید کنترل های هوشمند بگ فیلتر

با نسل جدید کنترلر های تولید شده توسط نمایان فیلتر دستگاه شما تبدیل به یک بگ فیلتر هوشمند میشود.

قابلیت هایی که این کنترلر را نسبت به بقیه کنترلر ها متمایز می سازد کنترل کردن تمامی عملکرد های دستگاه توسط تلفن همراه می باشد.یعنی عملا دیگر نیازی نیست بگ فیلتر را از روی تابلو کنترل کنید.با این کار دیگر نیازی به مدار فرمان در تابلو ی شما نیست .

قابلیت دیگر این کنترلر تنظیم دوحالت آفلاین و آنلاین می باشد.

در حالت آنلاین فن در حالت روشن است و جت پالس ها عمل تمیز کاری را انجام می دهند و کیسه هارا می تکاند.این عمل در زمانی کارایی دارد که نمیتوان فن را خاموش کرد و حتما فن باید روشن باشد.

ولی در حالت افلاین فن دستگاه خاموش میشود و سیستم جت پالس عمل تمیز کاری را به خوبی انجام میدهد و در پایان کنترل فرمان روشن شدن فن را صادر می کند این روش نسبت  بقیه روش های تمیز کاری کارایی بیشتری دارد.

در این کنترلر امکان اتصال دیفرانسیل سوییچ موجود است.

گاهی مواقع مقدار غبار تولید شده در لحظه زیاد می شود که کیسه ها دچار گرفتگی میشوند و مکش دستگاه پایین می آید.دیفرانسیل سوییچ فشار داخل دستگاه را اندازه میگیرد و در صورت کم شدن مکش فرمان به کنترلر میدهد و جت پالس فعال می شود و کیسه ها را می تکاند.

دیگر امکانات این کنترلر:

0.روشن و خاموش کردن فن

0.روشن و خاموش کردن روتاری

0.روشن و خاموش کردن جت پالس

0.تنظیم زمان جت پالس ها

0.تنظیم نوع جت پالس

0.....

تمامی این ویژگی ها توسط تلفن همراه و اپلیکیشن صورت میگیرد.

 

گروه صنعتی نمایان فیلتر

شمارع تماس:09372701121

نمایان فیلتر

گروه صنعتی نمایان فیلتر تولید کننده ی انواع کیسه فیلتر ها،سبد فیلتر ها(cage) و عرضه کننده ی انواع روتاری ولو وکنترلر ها جت پالس می باشد

گروه ما با بهره گیری از دانش نوین و جمع آوری متخصصان در کنار یک دیگر توانسته محصولاتی با کیفیت بالا و رقابت با محصولات خارجی را به بازار عرضه نموده و در کنار تولیدگنندگان داخلی رقابت کند.

در تولیدات نمایان فیلتر حرف اول را کیفیت میزند.مواد اولیه مرغوب و تولیدات با کیفیت اعتبار گروه مارا حفظ میکند.برای اطمینان خاطر شما عزیزان در عرصه کیسه فیلتر ها ما گواهی تولید کننده ی پارچه به شما نشان می دهیم تا اعتماد شما را به دست آوریم.

ما از هزینه کردن برای کیفیت و تجربه نمی هراسیم و هدف ما به دست آوردن رضایت شما عزیزان می باشد