کیسه بگ فیلتر
عموما" دستگاه های فیلتراسیون دارای کیسه فیلتر می باشند. کیسه فیلتر جهت غبارگیری ذرات با قطرکمتر از ۱۰ میگرون مورد استفاده قرار می گیرند. این فیلترها متشکل از پارچه ای با جنس پلی استر، نامکس، نایلون، فایبر گلاس،پلی پروپیلن وپلی استر با پوشش PTFE و ... می باشند.
شرکت پدیده کیمیا با بهره مندی از ماشین الات دوخت و تولیدی روز دنیا و دانش فنی مناسب و تجربه چندین ساله قادر است کیسه هایی با بهترین کیفیت و عملکرد تولید کند.
کیسه فیلتر پلی استر ، به صرفه ترین کیسه فیلتر می باشد که در داخل کشور عزیزمان ایران تولید می شود. پارچه پلی استر به دلیل خواص خوب فیزیکی و همچنین هزینه نسبتاً کم از محبوبیت بالاتری برخوردار است. و صنایعی که دمای کاری پایینی دارند و ذرات غبار ساده بدون خاصیت اسیدی و بازی را شامل می شوند این نوع کیسه فیلتر استفاده می کنند. در غیر این صورت باید از کیسه های با خواص خاص دیگر استفاده شود.

گروه نمایان فیلتر متخصص در دوخت انواع کیسه فیلتر با انواع پارچه ها در خدمت شماست.

هرگز کیفیت را فدای قیمت نمی کنیم

شماره تماس:09372701121

کیسه فیلتر
کیسه فیلتر

نمایان فیلتر

گروه صنعتی نمایان فیلتر تولید کننده ی انواع کیسه فیلتر ها،سبد فیلتر ها(cage) و عرضه کننده ی انواع روتاری ولو وکنترلر ها جت پالس می باشد

گروه ما با بهره گیری از دانش نوین و جمع آوری متخصصان در کنار یک دیگر توانسته محصولاتی با کیفیت بالا و رقابت با محصولات خارجی را به بازار عرضه نموده و در کنار تولیدگنندگان داخلی رقابت کند.

در تولیدات نمایان فیلتر حرف اول را کیفیت میزند.مواد اولیه مرغوب و تولیدات با کیفیت اعتبار گروه مارا حفظ میکند.برای اطمینان خاطر شما عزیزان در عرصه کیسه فیلتر ها ما گواهی تولید کننده ی پارچه به شما نشان می دهیم تا اعتماد شما را به دست آوریم.

ما از هزینه کردن برای کیفیت و تجربه نمی هراسیم و هدف ما به دست آوردن رضایت شما عزیزان می باشد