نگرش محافظت از محیط زیست در زندگی انسان معاصر بدون تردید جایگاه مهمی دارد. انسان به عنوان یکی از عناصر تاثیرگذار بر محیط زیست و منابع موجود در زمین، با اینکه همیشه، به تخریب و تغییر طبیعت برای دستیابی به آمال خود پرداخته است، از سویی تلاش میکند برای تضمین بقای خود به حفظ محیط زیست نیز همت بگمارد. به این منظور بکارگیری فناوری های مختلف برای جلوگیری از آلودگی ها و یا کاهش میزان آلودگی های ایجاد شده در آب، خاک و هوا، توسط صنایع مختلف رویکردی است که باید به آن توجه شود. این مساله با تاثیری که بر سلامت زندگی انسان ها و همه ی جانداران دیگر دارد تا جایی قابل توجه است که حفاظت از محیط زیست در قرن 21 به عنوان یکی از 8 هدف هزاره و یکی از 3 هدف توسعه پایدار شناخته شده است.صنایع ذوب باید در کنار تولید، کاهش میزان آلاینده ها را نیز مورد توجه مستمر قراردهد. استفاده از سیستم های جذب گردوغبار علاوه بر اینکه مواد آلاینده را تا سطح بسیار قابل قبولی کاهش می دهد، میتواند با جذب ذرات مفید گردوغبار و طی فرآیندهای لازم، موجب سودآوری نیز باشد. این سیستم ها در انواع مختلفی مانند: بگهاوسها ، اسکرابرها ، ریورس و سیکلونی وجود دارند که هر کدام متناسب با شرایط صنایع بکارگیری میشود.

نمایان فیلتر

گروه صنعتی نمایان فیلتر تولید کننده ی انواع کیسه فیلتر ها،سبد فیلتر ها(cage) و عرضه کننده ی انواع روتاری ولو وکنترلر ها جت پالس می باشد

گروه ما با بهره گیری از دانش نوین و جمع آوری متخصصان در کنار یک دیگر توانسته محصولاتی با کیفیت بالا و رقابت با محصولات خارجی را به بازار عرضه نموده و در کنار تولیدگنندگان داخلی رقابت کند.

در تولیدات نمایان فیلتر حرف اول را کیفیت میزند.مواد اولیه مرغوب و تولیدات با کیفیت اعتبار گروه مارا حفظ میکند.برای اطمینان خاطر شما عزیزان در عرصه کیسه فیلتر ها ما گواهی تولید کننده ی پارچه به شما نشان می دهیم تا اعتماد شما را به دست آوریم.

ما از هزینه کردن برای کیفیت و تجربه نمی هراسیم و هدف ما به دست آوردن رضایت شما عزیزان می باشد